Kargo Çeşitleri

Bize Ulaşın!

Tıbbi malzemelerin ve ilaçların taşınma koşulları, yük türüne göre değişkenlik gösterir. İlk kargo türü ilaçlardır. İlaçlar, fiziko-kimyasal özellikleri, bitkisel ve sentetik bileşikleriyle geniş çeşitlilik gösteren kapsamlı bir kategoridir. Birçok ilaç, sıcaklık ve nem oranındaki dalgalanmalara, aydınlatma seviyesine duyarlıdır ve ayrıca kırılgan yüklerdir.

Sıvı ilaçlar kırılgan cam kaplarda saklanır. Bu tür ürünlerin bozulmasını önlemek için sıvı ilaçlar araç üzerinde sabitlenir ve mekanik hasarlara karşı koruma sağlamak için boşluklara ambalaj malzemesi yerleştirilir.

İkinci kargo türü kargo tıbbi malzemelerdir. Tıbbi malzemeler, tıbbi amaçlar için kullanılan çok çeşitli alet, cihaz ve reaktiflerden oluşur. Sevkiyat sırasında bu tür ürünlerin kalitesinin bozulmasına izin verilmemeli ve işlemsel özellikleri korunmalıdır. İlaçlar gibi tıbbi malzemeler de nakliye ve saklama koşullarının düzgün olmasına yardımcı olan zorunlu etiketlere tabidir.

Üçüncü kargo türü tıbbi cihazlardır. Bu yüksek teknoloji ürünü cihazlar, taşımacılığın koşullarını büyük ölçüde belirleyen, pahalı ve hassas ürünler kategorisindedir. Tıbbi cihazlar genellikle standart olmayan bir konfigürasyon ve boyuta sahip olduğu için büyük boyutlu kargo olarak da sınıflandırılmaktadır.

Chalang, yük taşımacılığının ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelerdeki değişiklikleri yakından takip eder. Her bir ürünün özelliklerine dayanarak ilaç ve tıbbi ürünlerin taşınmasını güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Bakış Açımız

Piyasayı Anlamak
Uyumlu Araçlar
Entegre Hizmet
Güvenilirlik
Güvenlik
Çevresel Duyarlılık