Bizi Tanımaya ne dersiniz ?

Chalang Lojistik olarak uzman soğuk zincir kontrol sistemimiz ile lojistik faaliyetlerinizde %100 güvenlik ve esneklik sunuyoruz. 2002 yılından bugüne Avrupa’dan Asya’ya, Arabistan’dan Orta Doğu’ya kadar ürünlerinizin en güvenilir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Yerel kültürel unsurları, uluslararası Chalang  kalite standartlarıyla entegre ettiğimiz yerel ekiplerimiz ile yüksek kaliteli lojistik servisler ve hizmetler sunuyoruz.

Dünya Çapında Servis

Geniş portföyümüzle, dünya genelinde yılın 365 günü 7/24 maksimum esneklikte lojistik çözümler ve güvenlik hizmetleri sunuyoruz.

En yeni teknolojileri geliştirmek, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek, var olan hizmetlerimizi geliştirmek, özel gereksinimlerinize esnek ve yeniklikçi çözümler sunmak için sürekli yatırımlar yapıyoruz.

Hizmetlerimizi incelemek ister misiniz ?

Detaylar

Avantajlarımız

Standart çalışma prosedürlerine uygunluk; belgelenir, yayınlanır, güncellenir ve herkes tarafından kullanılabilir.

İlaç tedarik zinciri süreçlerinde yer alan tüm Chalang çalışanları, GDP düzenlemeleri konusunda özel olarak eğitilmektedir.

Tüm servis sağlayıcılar, düzenli olarak eğitimden geçirilir, değerlendirilir ve yönetilen gereksinimlere uygun şekilde seçilir.

Chalang soğuk zincir hizmetleri kapsamında nakliye, depolama ve dağıtım ayrılmaz süreçlerdir.

Tüm sapmalar ve şikâyetler iletilerek belgelenir ve yönetilir.