Dünya çapında lezzeti ile ün salmış Çanakkale domatesleri; Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin sahil kesimlerinden en çok ihracatı yapılan turunçgiller olan portakallar, limonlar, mandarinler; Ege’nin meşhur incirleri, çilekleri; Isparta’nın özel gülleri; Hollanda’dan çiçek soğanı ve laleler… Marmara Bölgesi’nden güney sahillerine kadar yetiştirilen tüm taze ürünlerde küresel arz ve talebin karşılanması için verimli soğuk taşıma zincirleri gerekir. Chalang Lojistik, sıcaklık kontrollü nakliyat hizmetleri ile dünya çapında kapıdan kapıya lojistik çözümler sunmaktadır.

Freeze Frigofirik taşıma yöntemimiz ile dondurulmuş meyve, sebze, deniz ürünleri, hazır yemek ve dondurma, tereyağı gibi tüm süt ürünleri, sıfır derecenin altında tazeliğini koruyarak tüm dünyaya lojistik çözümlerimiz ile ulaştırılır.

Gıda ürünlerinin doğru sıcaklık/soğukluk derecesinde tutulması ve bazı durumlarda sabit derecede muhafaza edilmesi, ürünlerin tazeliğini koruması açısından önemlidir. Üretim aşamasından tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçte, ürünlerin nakliyesi ve depolanmasında doğru derecede muhafaza edilmesini sağlamak ciddi bir iş ve yükümlülüktür. Bu noktada haftanın 7 günü 24 saat, müşteri odaklı ve uygun maliyetli lojistik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet Teklifimiz

Tüm lojistik faaliyetlerinde ulusal ve uluslararası standartlara uyum ile sürekli gelişim amacında olan Chalang Lojistik, Türkiye’de ve bölgesel pazarda lider, dünya çapında da önemli bir oyuncu olma kararlılığıyla sürdürülebilir ve kârlı büyümeye odaklanır.

Hizmet Teklifimiz

  • Menşei ülkesindeki gıda ürünlerinizin, Frigo kamyonlarımız ile nakliyesi, End-to-End (Kapıdan Kapıya) lojistik çözümler, ithalat ve ihracat gümrük işlemleri ile formaliteleri
  • Soğuk Hava Deposu hizmetleri
  • Doğrudan limanlara ve iç bölgelere, ulusal yada uluslararası Frigo taşımacılığı hizmetleri
  • Kalkış noktasından varış noktasına kadar sürekli soğutma ve organizasyon zinciri kontrolü
  • Hızlı express servis süreleri
  • Maksimum güvenilirlik
  • GPS sistemi ile online araç takibi
  • Termine bağlılık