Chalang Lojistik, uluslararası ilaç nakliyesi için gerekli olan lojistik ve ulaşım hizmetlerinin yanı sıra, tıbbi ürün ve cihazların taşınmasını da sağlamaktadır.

Chalang, lojistik çözümlerini bu endüstrinin ihtiyaçlarına göre uyarlayarak uzun yıllardır ilaç firmaları ile iş birliği yapmaktadır. Firmamız taşınan malların emniyet ve güvenliğine özel önem gösterdiği ilaç taşımacılığını, İyi Dağıtım Uygulamaları – GDP standardı ile uluslararası hukuk ve mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Chalang, müşterilerinin şehirler arası ve uluslararası trafikte kesintisiz olarak ilaç tedarik etmelerine yardımcı olmaktadır. Firmamız Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Baltık ülkeleri, Balkanlar ve Güneydoğu Asya bölgelerinde çeşitli ulaşım şekilleri ile ilaç taşımacılığı işlerini organize etmektedir.

Deneyimli çalışanlarımız, mevcut teslimat şemalarını optimize eder, müşteri talepleri ve yük özelliklerini dikkate alarak bireysel lojistik çözümler geliştirir. Chalang, ulaşım coğrafyası neresi olursa olsun, malların nakliyesini, belirlenen şartlara tam uyarak gerçekleştirir.